Game Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Game Time

Oyun Dünyasına Hoşgeldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor)
cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 11:12 pm tarafından Admin

» BearShare Müzik İndir Doyasıya Coş
cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:54 am tarafından Dead_Men

» PES2011 TEK LİNK(OYUN FULLDUR VE ALMANCADIR TURKCE YAPMAK İÇİN EN ALTTAKİ DİL PAKETİNİ İNDİRİN)
cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 1:36 am tarafından Dead_Men

» NBA2K11 TEKLİNK[TORRENT]
cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 1:22 am tarafından Admin

» Nasıl Para Kazanırız BENİM 3TRİLYON DİNARIM VAR xD
cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:46 am tarafından Dead_Men

» Rehber Anam Ağladı Rep Esirgemeyin
cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:38 am tarafından Dead_Men

» Star Wars Battelfront 2
cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:21 am tarafından Dead_Men

» hARD Truck Türkçe Yama 18 Wheel Steel Haulin
cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:12 am tarafından Dead_Men

» hARD Truck Full 18 Wheel Steel Haulin
cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:07 am tarafından Dead_Men

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Anket
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Pes Life and Nba 2K11 adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Game Time adresi saklayın ve paylaşın
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 7 kişi Perş. Mart 28, 2024 8:59 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 10 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: umutko04

Kullanıcılarımız toplam 21 mesaj attılar bunda 18 konu

cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Empty
MesajKonu: cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor)   cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor) Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 11:12 pm

cRPG mod baya güzel bir mod çok kişi oynuyor mesela ben:
*balta fırlatıcıyım
*22 lwl im
*4k param var.

Linkini verice ama önce biraz açıklayayım.
Oyuna taş,sopa,birde odun ile başlıyorsunuz.
Sonra oynadıkça 50 dinar 50 dinar para geliyor,tabiki exp bölümündeki x1,x2,x3,x4, ve hatta x5 size gelen parayı değiştiriyor.Yani x1 de 50,x2 de 100, x3 de 150 gibi dinar katlandıkça katlanıyor.
Tabiki zırhınızın ve silahlarınızın bakıma ihtiyacı var onun için her el sonunda bir miktar para gidiyor.
Elinizde taş varsa ve tur sonunda 4dinar gitti ise elinizde fırlatma baltası olunca bilinki 300-400 belkine 500 dinar gidebilir.Crpg Online dır yani both yoktur.Bir sürü serveri vardır.Ve bunlar battle serveri ile sınırlı değildir.Siege serverleri de vardır.Ayrıca çok değişik map var, mesela geçen dün battle servere girdim sonra bir de baktım ki yeraltı şehrindeyim.Süper map lar var yani neyse diyeceğim bu kadar aşağıda linki veriyorum:

cRPG Yüklemek İçin:

http://www.mbrepository.com/file.php?id=2247

Update İçin

http://www.c-rpg.net/cRPG_update.zip
https://gamecenter.1forum.biz

cRpg Mod (adında olduğu gibi oyunu RPG yapıyor)
1 sayfadaki 1 sayfası